Darmowa Dostawa

Co je Jednorożec ?

Co je Jednorożec
Streszczenie

Czy zastanawialiście się kiedyś, co jedzą jednorożce? Tak, to uzasadnione pytanie! Są blisko spokrewnione z końmi, więc logicznie rzecz biorąc powinny jeść siano, prawda ? Czy widziałeś kiedyś jedzącego Jednorożca ?

Nie zapominaj, że Jednorożce to legendarne i magiczne stworzenia: czy to oznacza, że istnieje jakiś rodzaj "Jednorożcowego jedzenia" ? Czy więc jedzą magiczne jedzenie ? Albo nawet jedzenie przygotowane przez ludzi, jak pizza, sushi czy popcorn ? Co więc jedzą jednorożce ?

1) Koń przebrany za jednorożca ?

Jednorożce mogą rzeczywiście jeść to, co jedzą konie, a także wyglądać jak one! Jednorożce na co dzień jedzą siano, trawę, owies, liście i kwiaty. Jednak najszczęśliwsi z nich mają w swoim menu nie tylko końskie jedzenie.

2) Czy jednorożce jedzą popcorn ?

 

Albo jakikolwiek inny pokarm, który jedzą ludzie? W opowiadaniu z książki " Unicorn Secrets - 30 Magical Secrets of Raina The Unicorn", Raina Jednorożec zdradza, że uwielbia tacos. Mówi nawet, że jej francuska kuzynka lubi ser i ślimaki !

Ale czy jednorożce jedzą mięso? Można by tak pomyśleć, ale niektóre źródła wskazują, że są one roślinożercami. Ma to sens, ponieważ jednorożce są podobne do koni, a one symbolizują miłość i pokój.

3) Jednorożce kochają słodycze i przysmaki

Jednorożce przepadają również za słodyczami. Na przykład Raina Jednorożec jest fanką lodów czekoladowych i Tęczowych Tortów Jednorożca !

Uważaj jednak, jednorożce nie potrafią kontrolować się przy słodyczach! Najlepiej nie dawać im za dużo, bo nie będą mogły się powstrzymać i zjedzą wszystko.

4) Jednorożce jedzą tęcze

Czy widzieliście kiedyś jednorożce jedzące tęcze 🌈 ? Nie? To normalne, umieją być bardzo dyskretni. Ale warto wiedzieć, że je dobrze zjeść !

 

Nie żyją jednak z jedzenia tęczówek, gdyż te składają się wyłącznie z wody. Jak wszystkie stworzenia potrzebują składników odżywczych, których nie ma w wodzie. Ale i tak je uwielbiają! Nawet jeśli tęczaki nie są łatwe do złowienia.

5) Jak smakują tęcze ?

Jak widzieliśmy, jednorożce uwielbiają jeść tęcze. A to z prostego powodu: mimo że są zrobione głównie z wody, nie smakują tak, gdy Jednorożce je jedzą!

W rzeczywistości smak tęczy jest inny dla każdego Jednorożca. Dla Rainy Jednorożca:

 • czerwony smakuje jak truskawki
 • pomarańczowy smakuje jak czekolada
 • ten żółty smakuje jak ciasto cytrynowe
 • zielony smakuje jak świeża wiosenna trawa,
 • niebieski smakuje jak jagodowy cobbler,
 • Indygo smakuje jak pizza,
 • fiołek smakuje jak "kwiaty łąki skropione światłem księżyca".

  Wyobraź sobie, że oprócz swojego stałego menu możesz jeść wszystkie swoje ulubione smakołyki, nie przyjmując ani jednej dodatkowej kalorii !

  6) Różne menu w zależności od siedliska jednorożca !

  Gdzie mieszka Jednorożec ? Po prostu wszędzie: od gór i łąk po tęcze i naszą wyobraźnię. Różne miejsca dają też inną różnorodność pożywienia, które jedzą te magiczne stworzenia. Uważaj, żeby nie spróbować wszystkiego, co jedzą, to może być niebezpieczne! 😏

  Jednorożce w górach lub żyjące w zimnych regionach muszą znaleźć swoje składniki odżywcze pod śniegiem. Na szczęście trucizna zazwyczaj nie stanowi zagrożenia dla Jednorożców. Wszelkie czerwone jagody, które są łatwe do znalezienia, ale normalnie mogłyby być trujące, są dla nich idealne i uwielbiają je !

   

  Jednorożce lubią jeść niedźwiedzie jagody, czerwone wodorosty, arktyczne maki i diamentowe wierzby. Wszystko to przypomina świąteczne dekoracje, które są również źródłem magii i mocy Jednorożców! Nic dziwnego, że święta to czas magii i bombek w kształcie jednorożca!

  Dla ich zdrowia i pięknego futra dobrym posiłkiem jest cebula himalajska i bluszcz bostoński. Inna tajemnicza roślina o nazwie "Sheeps bit" to pyszny deser.

  Dla Jednorożców z cieplejszych regionów znalezienie pożywienia może być wyzwaniem. Uwielbiają jeść różne kaktusy i agawy, które również dostarczają płynu, aby zapobiec odwodnieniu.

  Wodne jednorożce, które żyją na morzach, oceanach, jeziorach czy rzekach mają do dyspozycji szeroki wachlarz pokarmów. Niektóre rośliny, na przykład różowy lotos, mają moc ochrony Jednorożców przed słońcem. Lilie wodne dają Jednorożcom energię do wykorzystania ich legendarnej prędkości ! Specjalna roślina zwana Winky Wooh jest źródłem magicznych mocy wodnych jednorożców, a także nadaje im ich mistyczną obecność.

  7) Co piją jednorożce ?

  Jednorożce w rzeczywistości nie muszą pić, aby przeżyć. Obfite posiłki są dla nich wystarczające. Ale Jednorożce kochają wodę, bo jest tak samo naturalna i czysta jak one.

   

  Jednorożce potrafią też oczyszczać wodę swoimi rogami, ale istnieją teorie, że choć jednorożce lubią wodę, to same jej nie piją. To mogłoby wyjaśnić ich podróże przez tęcze i inne wymiary, jeśli to konieczne - woda może nie istnieć wszędzie !

  Obecnie istnieje również zabawna teoria, że jednorożce piją tylko Unicorn Frappuccino firmy Starbucks, znane również jako napój jednorożcowy. Unicorn Frappuccino powstaje poprzez zmieszanie lodu, mleka, różowego i niebieskiego kwaśnego proszku, śmietanki Frappuccino oraz syropu z mango i niebieskiego lukru.

   

  Trend na jednorożce rozpoczął się od tego Frappuccino i obecnie zauważamy te magiczne stworzenia znacznie częściej niż kiedykolwiek wcześniej: w naszych szafach, na ulicy, w prezentach świątecznych (pluszaki jednorożce!) i w zwykłej torebce.

  8) Inne fakty o jednorożcach

  Jednorożce podobno jedzą niektóre egzotyczne owoce i kwiaty.

  Jedna z teorii na temat Jednorożców mówi, że nie potrzebują one żadnego jedzenia i po prostu jedzą je dla zabawy !

  Mówi się też, że nie muszą pić, co byłoby odpowiedzią na pytanie "co piją jednorożce ?". Natomiast Skrzydlate Jednorożce musiałyby, gdyż w rzeczywistości są tylko w połowie Jednorożcami.

  Teraz chcesz wiedzieć, jak nakarmić jednorożca ? No właśnie, upewnij się, że jedzenie, które mu podajesz jest świeże i jadalne! Najmniejszy brud czy pleśń może sprawić, że Jednorożec zachoruje.

   

  Jednorożce poradzą sobie bez ciebie, więc jeśli nie jesteś pewien, czym je karmisz, nie rób tego! Zwłaszcza jeśli teoria głosi, że Jednorożce nie muszą jeść, lepiej nie podejmować niepotrzebnego ryzyka.

  Jeśli lubisz myśleć o sobie jak o legendarnym koniu, to sprawdź kolekcję piżam Jednorożca w naszym sklepie! Od Jednorożca Kawaii po Tęczowego Jednorożca, każdy znajdzie coś dla siebie !

  PIZAMA_JEDNOROZEC

   

  Zostaw komentarz

  Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

  Twój koszyk jest obecnie pusty.

  Dlaczego nie spróbować jednego z tych produktów ?

  Kontynuuj zakupy