Darmowa Dostawa

Jak Narysować Jednorożca Kawaii ?

Jak Narysować Jednorożca Kawaii
Streszczenie

W tym tutorialu dla dzieci, małych dziewczynek i miłośników tęczowych jednorożców, zobaczymy jak narysować słodkiego kawaii jednorożca! 😍

Ale najpierw wróćmy do definicji kawaii - zjawiska modowego wywodzącego się z Japonii, które charakteryzuje wszystko, co "słodkie". Mogą to być ubrania, zwierzęta, dekoracje, a nawet osobowość. Jeśli chodzi o nasze ulubione zwierzę fantasy, jednorożca, chodzi o urocze jednorożce. Charakteryzują się one często dużymi okrągłymi oczami, wielobarwnym rogiem oraz bardzo kolorowymi i ujmującymi cechami. Teraz, kiedy wstęp jest już za nami, przejdźmy do rysowania! 🦄

Ten tutorial jest dostępny dla małych dzieci, dziewczynek, nastolatków i kobiet, które chcą nauczyć się rysować. Kluczem jest posiadanie pasji do rysowania, lub do świata magicznego jednorożca. Poza tym, rysowanie jest odstresowujące, więc zróbmy łatwy rysunek do pokolorowania, dobry tutorial! Po zakończeniu możesz nawet odkryć inny szablon do rysowania jednorożców.

Czy Twoje dziecko dopiero uczy się rysować jednorożce? Możesz odkryć naszą kolekcję Jednorożec Pixel Art, to prawdopodobnie najlepszy sposób, aby nauczyć się rysować z uśmiechem! Na przykład, znajdziesz tu wspaniały szablon jednorożca pixel art, który jest łatwy do odtworzenia! 🤩

Materiały potrzebne do narysowania słodkiego jednorożca

  • Kartka papieru
  • Ołówek
  • Kolorowe ołówki

Łatwy kurs rysowania jednorożca

Zanim zaczniemy, mała uwaga. Kolor czerwony na zdjęciach w poradniku jest używany do reprezentowania nowych linii. Dlatego nie zaleca się stosowania koloru czerwonego. Aby wiedzieć, jakiego koloru użyć, należy zapoznać się z poniższym obrazkiem, a następnie wrócić do miejsca, w którym się znajdowałeś. Miłego tutorialu 😉

#1 Narysuj oczy jednorożca

Narysuj oczy jednorożca
Narysuj dwa małe kółka, aby uformować oczy słodkiego jednorożca kawaii. Najpierw narysuj linię ołówkiem, abyś mógł ją poprawić, jeśli popełnisz błąd. Nawet jeśli przykład jest czerwony, trzymaj się ołówka. Kiedy narysujesz oczy jednorożca poprawnie, wróć nad linie i naciśnij linię.
Wewnątrz każdego oka narysuj dwa małe kółka. Te okręgi będą używane do reprezentowania blasku w oczach naszego pięknego jednorożca. Na koniec, po zewnętrznej stronie każdego oka, narysuj trzy małe kreski, które utworzą rzęsy jednorożca.

#2 Rysowanie czoła jednorożca

Rysowanie czoła jednorożca
Na lewo od lewego oka jednorożca narysuj jasną linię, która utworzy bok jego twarzy. Następnie narysuj zakrzywioną linię, która będzie reprezentować szczękę jednorożca. Zachowaj szeroki odstęp między oczami jednorożca a jego dolną szczęką. Następnie narysuj dwa małe kółka, które mają symbolizować nozdrza jednorożca.

#3 Rysowanie przedniej części grzywy jednorożca

Rysowanie przedniej części grzywy jednorożca
W tym trzecim kroku narysuj trzy różne linie nad oczami jednorożca, aby uformować przód jego grzywy.

#4 Rysowanie rogu jednorożca

Rysowanie rogu jednorożca
Następnie narysuj pochyłą linię, lekko wciętą pośrodku, jak mała fala. Następnie narysuj trójkąt z każdej strony linii, aby uformować róg słodkiego kawaii jednorożca. Na koniec, wewnątrz rogu, narysuj zakrzywione linie.

#5 Rysowanie grzywy jednorożca

Rysowanie grzywy jednorożca
Po prawej stronie, na końcu grzywy, narysuj mały spiczasty łuk, jak liść drzewa. Następnie narysuj linię wewnątrz, aby uformować ucho jednorożca.
Na lewo od ucha, połącz prawą stronę z rogiem jednorożca, rysując małą pufę na jednorożcu. Ten mały szczyt będzie tworzył małą kępkę na grzywie naszego jednorożca. Uważaj, aby nie nałożyć na siebie rogu jednorożca podczas rysowania linii.

#6 Rysowanie włosów jednorożca

Rysowanie włosów jednorożca
Zaczynając od dolnej części ucha jednorożca, narysuj łuki do wewnątrz w kierunku twarzy, a następnie na zewnątrz, aby uformować włosy jednorożca.

#7 Dokończ rysowanie włosów słodkiego jednorożca

Dokończ rysowanie włosów słodkiego jednorożca
Po prawej stronie włosów naszego słodkiego jednorożca rysujemy pionowe linie, które schodzą w dół do lewej strony grzywy. Na dole grzywy uformować mały daszek.

#8 Narysuj krzywizny ciała jednorożca

Narysuj krzywizny ciała jednorożca
Pod głową jednorożca narysuj linię, która biegnie w dół, jednocześnie zakrzywiając się na zewnątrz i z powrotem w kierunku wnętrza ciała jednorożca. Tym razem po prawej stronie narysuj linię, która zakrzywia się w prawo, a następnie w dół, aby zetknąć się z dolną częścią ciała jednorożca.

Produkty Jednorożca

#9 Narysuj przednią nogę magicznego jednorożca

Narysuj przednią nogę magicznego jednorożca
Na dole po lewej stronie jednorożca narysuj dwie długie pionowe linie, które utworzą pierwszą przednią nogę. Następnie połącz je w dwie poziome linie, aby utworzyć kopyto naszego jednorożca.

#10 Narysuj drugą przednią nogę tęczowego jednorożca

Narysuj drugą przednią nogę tęczowego jednorożca
Na lewo od pierwszej nogi narysuj długą krzywą, która opada w lewo. Następnie zrób to samo z małym łukiem po prawej stronie nogi. Wygiąć łuki w prawo, aby utworzyć zgiętą nogę. Następnie połącz dwie zakrzywione linie z dwiema liniami, aby utworzyć kopyto drugiej nogi jednorożca.

#11 Teraz narysuj tylną nogę jednorożca

Teraz narysuj tylną nogę jednorożca
Po prawej stronie narysuj tylną nogę jednorożca. Użyj dwóch pionowych linii połączonych dwoma poziomymi liniami, aby utworzyć kopyto, w taki sam sposób jak w przypadku pierwszej przedniej nogi.

#12 Narysuj ostatnią tylną nogę słodkiego jednorożca

Narysuj ostatnią tylną nogę słodkiego jednorożca
Narysuj długą linię pomiędzy przednimi i tylnymi nogami jednorożca, aby je połączyć. Następnie uformować drugą tylną nogę w taki sam sposób jak jej sąsiadkę, używając linii z drugiej tylnej nogi.

#13 Rysowanie ogona jednorożca

Rysowanie ogona jednorożca
Zaczynając od prawej górnej części ciała jednorożca, narysuj długą linię zakrzywiającą się ku dołowi, aby utworzyć ogon jednorożca. Na końcu linii narysuj trzy punkty, które utworzą krzywe pięknego ogona jednorożca. Następnie zamknij kształt, łącząc ciało jednorożca.

#14 Obrysuj markerem zewnętrzne linie jednorożca

Obrysuj markerem zewnętrzne linie jednorożca
Używając flamastra lub markera, zaprasuj zewnętrzne linie swojego wzoru jednorożca kawaii, aby wyprasować krawędzie i wzmocnić wygląd.

#15 Kolorowanie swojego słodkiego kawaii jednorożca

Kolorowanie swojego słodkiego kawaii jednorożca
Gratulacje, Twój rysunek jednorożca kawaii jest już gotowy! Oto długo oczekiwany etap, nagroda po wysiłku! Pokoloruj swojego słodkiego kawaii jednorożca 😍
Przynieś kolorowe kredki, flamastry lub długopisy. Możesz postępować zgodnie z poniższym szablonem do kolorowania lub pokolorować swojego jednorożca na swoje ulubione kolory! Użyliśmy zielonego, żółtego i różowego koloru do górnej grzywy. Następnie jasnoniebieski, ciemnoniebieski i fioletowy na dolną część grzywy. W tych samych kolorach wykonaliśmy ogon tęczowego jednorożca.

Zalecamy pozostawienie białej części na kopytach, aby nadać im lekki połysk. Dodaj również trochę jasnego błękitu na ciele jednorożca, aby utworzyć cienie.

Wniosek z uroczego jednorożca

To wszystko, rysunek słodkiego kawaii jednorożca jest już gotowy! Mamy nadzieję, że te warsztaty rysunkowe pozwoliły Waszej córeczce, dziecku i Wam samym miło spędzić czas w rodzinnym gronie. Jeśli jesteś fanem rysowania i kolorowania, mamy więcej tutoriali w sekcji blogowej! Możesz wydrukować darmowe kolorowanki dla dzieci. Fantastyczne kolory zwierząt, czego więcej można chcieć!
Jeśli masz problemy z niektórymi krokami, obejrzyj poniższy film, aby uzyskać dodatkową pomoc.

Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Twój koszyk jest obecnie pusty.

Dlaczego nie spróbować jednego z tych produktów ?

Kontynuuj zakupy