Darmowa Dostawa

Jak się Nazywa Dziecko Jednorożca ?

Jak się Nazywa Dziecko Jednorożca
Streszczenie

Jak się nazywa dziecko jednorożca ? Wiele osób zadaje to pytanie. Niemowlęta jednorożców nie są powszechne, więc to normalne, że ludzie nie są pewni, jak nazwać młode legendarnego konia. Małe jednorożce są zwykle nazywane "źrebakami". Jednorożce mają wiele cech wspólnych z końmi, więc naturalne jest, że ich młode noszą to samo imię.

"Źrebię" jest więc odpowiednim określeniem dla potomstwa jednorożca. Ludzie mają jednak dla nich inne nazwy, ponieważ "źrebak" jest przez niektórych uważany za zbyt pospolity i mało pomysłowy. Jeśli chcesz dodać odrobinę magii, nazwij je na przykład "iskrzącymi" ❇️! Wokół jednorożców narosło wiele opowieści i legend, więc zrozumiałe jest, że legendarnemu koniowi nadawano różne imiona. Dotyczy to zwłaszcza maluchów: są tak urocze, że trudno to wyrazić językiem!

 

1) Urocze dzieci jednorożców !

Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, że dziecięce jednorożce są mniejsze od dorosłych 😉. Istnieją jednak inne sposoby na ich odróżnienie. Młode jednorożce są znacznie szczuplejsze, mają bardzo cienkie nogi i są mniej umięśnione niż ich rodzice.

 

Rogi jednorożców są zazwyczaj długie i ostre. Inaczej jest w przypadku niemowląt: są one krótkie i szczupłe. Trudno je dostrzec, ponieważ przykrywa je ich puszysta grzywa, miękka jak jedwab, niczym chmura! Jeśli zobaczysz część ich rogu, zobaczysz, że się błyszczy! ✨

Oczy małych jednorożców są głębokie jak ocean, z gwieździstym akcentem. Przypominają one laguny, w których panuje spokój i cisza. Oczy jednorożca mogą się zmieniać wraz z jego wzrostem: żółte, czerwone, różowe, fioletowe lub w innym kolorze!

Rozpoznanie małych jednorożców nie jest bardzo trudne, jeśli ma się przed sobą stado. Jednak bardzo rzadko można spotkać jednorożca, który jest sam: rodzice zawsze będą go pilnować, aż do osiągnięcia przez niego wieku dojrzałego. Nawet jako dorosły, młody jednorożec nigdy nie oddala się zbytnio od swojej rodziny. Rodzice nadają im takie imiona, jak Gwiazdka, Mrugająca, Magiczna czy Błyszcząca !

 

2) Dziecko jednorożec: dziewczynka czy chłopiec ?

Podobnie jak konie, jednorożce mogą mieć różne imiona, w zależności od tego, czy są samicami czy samcami. Samica jednorożca może być nazywana klaczką, tak jak małe konie, a samce - źrebakami. Czasami przed każdym słowem można dodać przedrostek "Li", aby pokazać, że nie są to zwykłe konie ("lipoulain", "lipouliche" itd.).

Wiemy, że klacz staje się klaczą w ciągu pięciu lat. Jednorożce natomiast potrzebują znacznie więcej czasu i pozostają młode przez wiele lat. Nie jest to zaskakujące, jeśli zna się długość życia jednorożca. Niektóre jednorożce mają po dwadzieścia lub trzydzieści lat i nadal nie są uważane za dorosłe! W rzeczywistości jednorożce nie są uważane za dorosłych na podstawie zmian fizycznych, ale raczej na podstawie stopnia dojrzałości i mądrości jednorożca.

Źrebak potrzebuje 3 lat, aby stać się ogierem 🐎. Jednak samce jednorożców, podobnie jak samice, potrzebują znacznie więcej lat, aby stać się dorosłymi. Lubią sprawdzać między sobą swoją siłę i szybkość, ale stają się dorosłe dopiero po osiągnięciu pewnego poziomu mocy i inteligencji.

Jeśli nie znasz płci dziecka jednorożca, możesz po prostu nazwać je "źrebakiem" - jest to najczęściej używane określenie.

3) Mistyczne dzieci jednorożca !

Ale najwłaściwszym określeniem dziecka jednorożca jest chyba "iskierka". Lepiej oddaje bajeczną, mistyczną i magiczną aurę, jaką emanuje dziecko jednorożca! Jaka nazwa mogłaby lepiej opisać te lśniące futra, grzywy, ogony i rogi ? 🌟

W młodości dzieci jednorożców są prawdopodobnie jeszcze doskonalsze niż dorośli! Ich niewinny wygląd sprawia, że są szczególnie urocze. Ich długie, cienkie i niestabilne kończyny sprawiają, że są niezdarne, zwłaszcza tuż po urodzeniu !

 

Czy widziałeś kiedyś poruszające się dziecko jednorożca? Jeśli tak, to zrozumiesz, dlaczego określenie "iskrzący" idealnie do nich pasuje. Błyszczą jak promienie słońca w świetle dziennym. Ich ogony i grzywy wydają się błyszczeć, a rogi są tak jasne, że czasem trudno na nie patrzeć! 😃

4) Mieniące się jednorożce

Podobnie jak konie, jednorożce otrzymują nowe imiona, gdy dorosną, aby można je było odróżnić od młodszych.

W wieku nastoletnim zaczynają się ujawniać moce jednorożca. Zaczynają łatwo znikać, tak jak ich rodzice. Nie chodzi o to, że stają się niewidzialne, ale o to, że mają zdolność "wychodzenia" z pola widzenia poprzez zniekształcanie promieni świetlnych, co przypomina nieco złudzenie optyczne. Oczywiście opanowanie tej umiejętności, która jest niezbędna dla dorosłych, wymaga długiego czasu. Małe jednorożce nie muszą się jednak martwić i mogą liczyć na ochronę swoich rodziców, aby uciec przed wrogimi stworzeniami.

 

Od momentu, gdy jednorożce nauczyły się znikać, często nazywa się je "mieniącymi się". Jednorożce uważają, że jest to pierwszy krok w kierunku dojrzałości, podobnie jak ceremonia ukończenia szkoły w domu! Jak można sobie wyobrazić, jednorożce świecą jaśniej, jeśli są wystawione na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Znikają one jednak z naszego pola widzenia w magicznej, bajkowej grze świateł! Jeśli widzieliście jednorożce ćwiczące tę sztukę w bezpiecznym miejscu, nie wahajcie się powiedzieć nam o tym w komentarzach 😉.

Zaadoptuj dziecko jednorożca !

Właśnie się przekonaliśmy, że małe jednorożce (które można nazwać na wiele różnych sposobów) są jednymi z najbardziej niesamowitych i delikatnych stworzeń na naszej planecie. Jeśli kiedykolwiek natkniesz się na taką, natychmiast będziesz chciał ją chronić i przytulać! Ich niewinność i piękno są nieporównywalne z niczym innym. Niestety, niewielu ludzi miało okazję zobaczyć młode jednorożca.

Aby nie przegapić tej okazji, przygotowaliśmy dla Ciebie całą kolekcję jednorożcowych pluszaków, z których większość wygląda jak małe jednorożce! Dobre jest to, że wszystkie są tak samo miękkie i urocze jak prawdziwe, ale nie znikają w promieniach światła, gdy tylko Cię zobaczą 😄 ! Aby się o tym przekonać, wystarczy kliknąć na poniższy obrazek.

 

Jednorożec Pluszak

 

Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Twój koszyk jest obecnie pusty.

Dlaczego nie spróbować jednego z tych produktów ?

Kontynuuj zakupy