Darmowa Dostawa

50 Jednorożców do Kolorowania

Jednorożce do kolorowania
Streszczenie

W nawiązaniu do naszego artykułu o tym, jak narysować jednorożca, przygotowaliśmy serię najlepszych obrazków z jednorożcami, które możesz pokolorować ! Możesz spróbować je narysować, ale najszybszym sposobem jest ich wydrukowanie. Kliknij na nie, a pojawi się nowe okno z dużą kolorowanką z jednorożcem !

Jesteście gotowi ? Weźcie do ręki piórnik z jednorożcem i do dzieła ! ✏️

1) Łatwe kolorowanie Jednorożca

Łatwe kolorowanie Jednorożca

Zacznijmy od rozgrzewki ! Ten jednorożec z zamkniętymi oczami i gwiazdami nie powinien sprawić Ci kłopotu: możesz go łatwo pokolorować.

2) Kolorowanie jednorożca Kawaii

Kolorowanie jednorożca Kawaii

Trochę bardziej szczegółowe, ale nadal dość łatwe: pokoloruj uśmiechniętego jednorożca kawaii ! Aby jej ogon wyglądał dobrze, użyj 4 różnych kolorów.

3) Kolorowanie tęczowego jednorożca

Kolorowanie tęczowego jednorożca

Zabierz się za kolorowanie tego pięknego jednorożca pod tęczą i gwiazdą, bo ona też może być piękna! Użyj 6 różnych kolorów, aby stworzyć tęczę 🌈. Na przykład do wykonania złotego rogu jednorożca można użyć żółtego koloru.

4) Kolorowanie mandali z jednorożcem

Kolorowanie mandali z jednorożcem

Kolorowanie mandali z jednorożcem 2

Tym razem przedstawiamy dwa obrazki mandali z jednorożcami do pokolorowania. Poziom szczegółowości oznacza, że trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość, ale efekt może być wspaniały! Można go pominąć i wrócić do niego później, jeśli w danej chwili jest zbyt trudny.

5) Kolorowanie Jednorożcowa księżniczka

Kolorowanie Jednorożcowa księżniczka

Księżniczka jednorożec jest naprawdę urocza, więc ubierz ją w ładne kolory! Aby Ci pomóc, mamy dla Ciebie pościel Różowy Jednorożec z jej udziałem, którą możesz się zainspirować, jeśli masz na to ochotę 😉.

6) Kolorowanie Barbie Jednorożca 

Kolorowanie jednorożca Barbie

Barbie przychodzi na przyjęcie ! Musisz ją pokolorować, podobnie jak jednorożca. Zrób z jej włosów blond !

7) Kolorowanie kota jednorożca

Kolorowanie kota jednorożca

Kolorowanie kota jednorożca

Te dwa koty jednorożce (znane również jako Caticorns) najwyraźniej zjadły za dużo karmy! Nie przeszkodziło im to jednak w dołączeniu do klanu jednorożców 🐱.

8) Kolorowanie syrenki jednorożca

Kolorowanie syrenki jednorożca

A oto syrenka jednorożec do pokolorowania ! Tak, nie powinniśmy zapominać o naszych wodnych przyjaciołach.

9) Kolorowanie głowy jednorożca

Kolorowanie głowy jednorożca

Dla odmiany proponujemy Ci realistyczną kolorowankę jednorożca. No cóż, tylko głowę, bo to nie jest takie proste. Ale my Ci ufamy !

10) Kolorowanie maski jednorożca

Kolorowanie maski jednorożca

Pokoloruj maskę jednorożca swoich marzeń! A jeśli Ci się spodoba, możesz ją nawet założyć na następne przyjęcie. Czyż to nie wspaniałe ?

11) Kolorowanie jednorożca Emoji

Kolorowanie jednorożca Emoji

Wracamy do łatwego kolorowania jednorożca z klasycznym, ale nie mniej słynnym emoji jednorożca ! Czy lubisz używać go przez cały czas? Z pewnością spodoba Ci się emoji jednorożca do pokolorowania !

12) Kolorowanie jednorożca pandy

Kolorowanie jednorożca pandy

Jednorożce stają się tak modne, że wszystkie zwierzęta chcą je naśladować! Ta kolorowanka z pandą w połączeniu z jednorożcem pozwoli Ci urozmaicić swoją ofertę rysunkową.

13) Kolorowanie kucyka jednorożca

 Kolorowanie kucyka jednorożca

Jeśli jesteś flirciarzem, pokochasz kolorowanie tego małego kucyka jednorożca ! Większość pracy będzie dotyczyła ogona i grzywy. Użyj ładnego gradientu kolorów !

14) Kolorowanie małego jednorożca Kolorowanie małego jednorożca

 

Ten uroczy jednorożec czeka, aż go pokolorujesz. Nie zapomnij o małym serduszku na śliniaczku !

15) Kolorowanie jednorożca na halloween

Kolorowanie jednorożca na halloween

Na Halloween przygotowaliśmy mini jednorożca z gwieździstą magiczną różdżką ! Jest to jedyny jednorożec, który nosi kapelusz.

16) Kolorowanie pączka jednorożca

Kolorowanie pączka jednorożca

Jeśli jesteś fanem słodyczy i tortów z jednorożcem, z pewnością spodoba Ci się ten wzór pączka z jednorożcem! Pokoloruj go na kolory, które pobudzą Twój apetyt !

17) Kolorowanie jednorożca, który robi dab

Kolorowanie jednorożca, który robi dab

Nie sposób nie umieścić rysunku jednorożca robiącego dab, wspaniały klasyk !

18) Kolorowanie babeczek z jednorożcem

Kolorowanie babeczek z jednorożcem

Kontynuujemy nasze rysunki dla miłośników jedzenia, proponując Wam rysunek babeczki z jednorożcem do pokolorowania! Ten tutorial do kolorowania sprawi, że zgłodniejesz. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszym artykułem o tym, jak narysować babeczkę z jednorożcem.

19) Kolorowanie jednorożca z mangi

Kolorowanie jednorożca z mangi

Przejdźmy teraz do czegoś innego: obrazka jednorożca z mangi ! Jesteśmy pewni, że ten konkretny styl przypadnie Ci do gustu 😉.

20) Kolorowanie siedzącego jednorożca

Kolorowanie siedzącego jednorożca

Wracamy do bardziej kawaii stylu z siedzącym jednorożcem do pokolorowania. Wewnątrz grubych linii znajdują się cieńsze linie, więc kolorowanie nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać !

21) Kolorowanie kupy jednorożca

Kolorowanie kupy jednorożca

Ach, słynna Jednorożcowa Kupa, czekaliśmy na nią ! Może nie wydaje się to zbyt chwalebne, ale są one integralną częścią legendarnych koniowatych.

Uważaj na tę kolorowankę z kupą jednorożca kawaii: pamiętaj, że jednorożce robią kupę tęczy i słodyczy! Odłóż więc swoją brązową kredkę, ale możesz wyjąć wszystkie inne 😉.

22) Kolorowanie wróżki jednorożca

 Kolorowanie wróżki jednorożca

Czy może być coś bardziej magicznego ? Nie, nie może! Więc zrób sobie przysługę: wydrukuj tę kolorowankę z jednorożcem i pokoloruj ten rysunek najlepiej jak potrafisz! Kto wie, może pewnego dnia spełni się Twoje marzenie i będziesz jeździć na jednorożcu, jak ta wróżka ?

23) Trudne kolorowanie jednorożca

Trudne kolorowanie jednorożca

A teraz coś nieco trudniejszego: rysunek kobiety i jednorożca! Ta kolorystyka jest najtrudniejsza ze wszystkich, ponieważ jest pełna szczegółów (kwiaty, chmury itp.). Zanim przystąpisz do realizacji tego zadania, musisz ukończyć pozostałe. Może ci to zająć trochę czasu, ale warto !

24) Kolorowanie lodów jednorożcowych

Kolorowanie lodów jednorożcowych

Po wysiłku - komfort ! Kolorowanie lodów z jednorożcem to świetna zabawa. Jest pełen kolorowych, małych bryłek !

25) Kolorowanie młodego jednorożca

Kolorowanie młodego jednorożca

Kontynuujemy z kolejnym młodym jednorożcem. Jest bardzo ładny i ma skrzydełka ozdobione koralikami! Będziesz miał także możliwość zrobienia mu pięknych oczu, na przykład niebieskich (ale możesz wybrać, jakie chcesz).

26) Kolorowanie przyjaznego jednorożca

Kolorowanie przyjaznego jednorożca

Ten jednorożec wygląda ładnie, ale jest cały zużyty! Dodaj jej otuchy, kolorując ją w najbardziej magiczny sposób !

27) Kolorowanie małego narwala

Kolorowanie małego narwala

Nie byłoby dobrze, gdybyśmy zapomnieli o wodnym kuzynie jednorożca: narwalu ! Znany również jako jednorożec morski, jest to gatunek żyjący w Arktyce, posiadający jeden lub więcej rogów, stąd jego przydomek. Oto wersja kawaii. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz dowiedzieć się, jak narysować Narwala, korzystając z naszego samouczka !

28) Kolorowanie narwala

 Kolorowanie narwala

Kontynuujemy przygodę z narwalem, ale tym razem w znacznie bardziej realistycznej i szczegółowej wersji! Dasz wiarę, że to to samo zwierzę? A jednak tak jest! Przyroda z pewnością ma dla nas w zanadrzu kilka niespodzianek !

29) Kolorowanie Jednorożec delfin

Kolorowanie Jednorożec delfin

W rzeczywistości nie jest pewne, czy delfiny jednorożce istnieją. Ale z legendarnymi istotami wszystko jest możliwe! A ten zwierzak jest tak niesamowity, że nie mogliśmy się powstrzymać, żeby go nie założyć 😃.

30) Kolorowanie świątecznego jednorożca

Kolorowanie świątecznego jednorożca

Każdy wie, że Ojciec Boże Narodzenie przyjeżdża, aby dostarczyć prezenty, w saniach ciągniętych przez renifery. Ale czy wiesz, że czasami lubi jeździć na swoim jednorożcu ? Jego wierzchowca możemy więc nazwać "Świątecznym Jednorożcem" 🎅.

31) Kolorowanie burgera jednorożca

Kolorowanie burgera jednorożca

Wróćmy do kulinarnych specjałów! Cóż, nie jest to zbyt lokalne danie, ale wyobrażamy sobie, że chcielibyście spróbować jednorożcowego burgera... i pokolorować go! Ciesz się posiłkiem !

32) Kolorowanie tortu jednorożca

Kolorowanie tortu jednorożca

Po daniu głównym - deser! Kto nie kocha dobrego tortu z jednorożcem ? Nikt, prawda ? W takim razie na pewno będziesz się dobrze bawić, kolorując je! Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak go zrobić, przeczytaj nasz wpis na blogu na ten temat.

33) Kolorowanie jednorożca Hello Kitty

Kolorowanie jednorożca Hello Kitty

Hello Kitty jeździ na swoim kawaii jednorożcu, jakie to urocze? Czy nie chciałbyś być na jej miejscu ?

34) Kolorowanie jednorożca Kawaii

Kolorowanie jednorożca Kawaii

Kolejny kawaii jednorożec, ale nie taki zwykły jednorożec: ten ma niesamowity styl... a raczej bajkowy styl! Za swoimi dyskotekowymi okularami jest pełna drobiazgów. Pokolorowanie jej nie jest tak łatwe, jak się wydaje !

35) Kolorowanie dorosłego jednorożca

Kolorowanie dorosłego jednorożca

Ze względu na złożoność kolorowanki ta jest przeznaczona raczej dla dorosłych... ale ty też możesz podjąć wyzwanie, jeśli się odważysz! Rezultat z pewnością będzie wspaniały !

36) Kolorowanie skrzydlatego jednorożca

Kolorowanie skrzydlatego jednorożca

Kolejna trudna kolorystyka, ale wiesz, że im trudniejsza, tym piękniejsza! Spójrzcie na tę posturę: czy możecie sobie wyobrazić, jaki będzie efekt, gdy jednorożec zostanie pokolorowany ?

37) Kolorowanie jednorożca na tęczy

Kolorowanie jednorożca na tęczy

Wracamy do tego, co urocze! Ten mały jednorożec wygląda na szczęśliwego, że może się bawić na swojej tęczy. Czeka tylko, aż przyjdziesz i nadasz jej trochę koloru !

38) Kolorowanie Jednorożca i zamku

Kolorowanie Jednorożca i zamku

Spójrzcie na tę bajkową scenerię! Wygląda na to, że ten jednorożec jest w środku fantastycznej przygody z księżniczkami i magią. Dodaj swój własny akcent kolorystyczny do tej kapryśnej sceny !

39) Kolorowanie jednorożca i kwiatów

Kolorowanie jednorożca i kwiatów

Jak wiadomo, jednorożce uwielbiają kwiaty! To przecież normalne: są to bardzo zalotne stworzenia. Jeśli też taki jesteś, na pewno spodoba Ci się kolorowanie tego obrazka !

40) Kolorowanie jednorożca i syrenki

Kolorowanie jednorożca i syrenki

Kiedy nie jest jak ryba w wodzie, mała syrenka lubi jeździć na swoim jednorożcu (ale kto nie lubi?). Zrób sobie przysługę i wyobraź sobie, że jesteś na jej miejscu, kolorując ją !

41) Kolorowanie jednorożca i jego dziecka

Kolorowanie jednorożca i jego dziecka

Co może być bardziej uroczego niż rodzina jednorożców ? Pokoloruj szybko ten pełen czułości i miłości obrazek przedstawiający jednorożca z dzieckiem !

42) Kolorowanie Agnes i jej jednorożca

Kolorowanie Agnes i jej jednorożca

Agnes w końcu dostała w swoje ręce puszystego pluszowego jednorożca! "To takie niesamowite"! Dodaj trochę koloru do tej mitycznej sceny !

43) Kolorowanie chmurki jednorożca

Kolorowanie chmurki jednorożca

Chmury występują również w wersji słodkiej! Ta koloryzacja jest bardzo prosta: będziesz mógł przez chwilę odpocząć. Baw się kolorując ten rysunek jednorożca w chmurce ☁️ !

44) Kolorowanie Jednorożca Pegaza

Kolorowanie Jednorożca Pegaza

Połączenie pegaza i jednorożca dało początek temu wspaniałemu stworzeniu! Wdzięk, jakim się odznacza, i moc jej magii są fantastyczne !

45) Kolorowanie jednorożca Pusheen

Kolorowanie jednorożca Pusheen

Jednorożce Pusheen to jedne z najsłodszych stworzeń w okolicy! Cała i lśniąca na swojej małej chmurce, czeka, aż przyjdziesz i nadasz jej trochę koloru !

46) Kolorowanie buźki jednorożca

Kolorowanie buźki jednorożca

Kolejna wersja słynnego emotikonu jednorożca ! Z nieco bardziej kobiecą stroną i bliższą stylowi kawaii.

47) Kolorowanie jednorożca na karuzeli

Kolorowanie jednorożca na karuzeli

Cierpliwość i skrupulatność będą Twoimi najlepszymi sprzymierzeńcami podczas kolorowania tego pełnego drobnych szczegółów rysunku jednorożca !

48) Kolorowanie Puszystego Jednorożca

Kolorowanie Puszystego Jednorożca

Kolejna wersja puszystego pluszowego jednorożca, tym razem zupełnie sama! Tak, potrafi stanąć na własnych nogach. To sprytna zabawka !

49) Kolorowanie kobiety na jednorożcu

Kolorowanie kobiety na jednorożcu

To słynna Dama z jednorożcem, inspirowana średniowieczem, ale w epickim i pełnym przygód stylu !

50) Kolorowanie uroczego jednorożca

Kolorowanie uroczego jednorożca

Wielkie urocze oczy, mała muszka, gwiazdki i zachwyt: wszystkie składniki najsłodszego jednorożca na świecie są obecne! Co za wspaniały sposób na zakończenie 😊!

Mamy nadzieję, że nasze Top 50 przypadło Wam do gustu i dobrze się bawiliście! Aby podsunąć Ci jeszcze kilka pomysłów, możesz zapoznać się z naszą kolekcją pluszaków jednorożców, z których każdy jest bardziej kolorowy od poprzedniego. Znajdziesz je we wszystkich kształtach i stylach!

Jednorożec Pluszak

Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Twój koszyk jest obecnie pusty.

Dlaczego nie spróbować jednego z tych produktów ?

Kontynuuj zakupy