Darmowa Dostawa

Kupa Jednorożca: Tajemnice Legendarnej Kupy !

Kupa Jednorożca
Streszczenie

Zastanawiasz się, jak wygląda kupa jednorożca ? Właściwie to dużo zależy od tego, co Jednorożec je ! Może jest brązowa jak u koni, a może różowa lub tęczowa 🌈, kto wie? Jak można sobie wyobrazić, to co spożywa jednorożec będzie miało wpływ na wygląd jego kupy!

To pytanie może wydawać się nieco zakłopotane, a nawet śmieszne, ale jest to pytanie uzasadnione ! Jednorożec robi kupę, bo je. Jest to magiczne stworzenie, ale nie tak magiczne, że przeciwstawia się prawom natury. Pewnie chcecie wiedzieć co wychodzi z tyłka waszego ulubionego mitycznego zwierzaka 😉 ! Zbadajmy to w "szczegółach".

1) Kupa jednorożca: dobrze zachowana recepta !

Jak więc wygląda kupa jednorożca ? Można śmiało powiedzieć, że kupa jednorożca jest podobna do kupy konia. Z jednorożcami mają wiele wspólnego, w tym układ pokarmowy.

Piękny wzór jednorożca

Jak wiesz, jeśli kiedykolwiek widziałeś, końskie odchody wyglądają jak okrągłe granulki z odrobiną trawy w nich. Zwykle nie mają one nieprzyjemnego zapachu. Wręcz przeciwnie, pachną trochę jak rośliny. Prawdopodobnie już go wąchaliście, jeśli byliście w stajni. To przecież normalne, bo konie karmione są głównie trawą.

Kupa jednorożca ma mniej więcej taki sam kształt. Dzieci jednorożców nie robią dużych kupek, bo wszystkie są małe, ale dorośli już tak! Ze stadem jednorożców można skończyć z wielką kupą 😄 !

Zapewne wiesz, gdzie mieszka Jednorożec: w lasach, w górach itp... więc nie musisz wszystkiego sprzątać jak w przypadku koni! Natura sama dba o rozkład ich odchodów. Kiedy stado przenosi się w nowe miejsce, po kilku dniach niewiele zostaje.

Jednorożec w lesie

2) Kupa jednorożca: kupa zrobiona z tęczy

Pamiętaj: aby dowiedzieć się, z czego składa się prawdziwa kupa jednorożca, musisz zadać sobie pytanie, co one jadły ! Jednorożce mają zróżnicowaną dietę: jedzą wszelkiego rodzaju jagody, nasiona roślin oleistych, trawę, nasiona i każdy inny jadalny pokarm, który mogą znaleźć na wolności. Uwielbiają jabłka i marchewki, tak jak konie!

Oznacza to, że kupa jednorożca zawiera również rośliny. Ale wiadomo: jednorożce uwielbiają jeść tęcze ! Kiedy udaje im się przełknąć kilka ust, zmienia to nieco sytuację. Skończysz z jednorożcem, który robi tęcze !

Jednorożec z tęczą

Tęczowa kupa jednorożca bardzo różni się od normalnej kupy o zapachu roślinnym. Dzięki magii jednorożca, promienie światła z tęczy stają się stałe po wejściu do ciała jednorożca. I wychodzą jako kupa ! Niestety dla nas, ten rodzaj kupy jest rzadszy, gdyż same tęcze nie są powszechne. Jeśli zdarzy Ci się natknąć na tęczową kupę jednorożca, będziesz wiedział, że jednorożec był tam i cieszył się swoją ulubioną ucztą!

Jeśli masz ochotę zrobić tort w kształcie jednorożca, dobra wiadomość! W przeciwieństwie do koni, które chorują, jeśli dasz im za dużo słodyczy, jednorożce je uwielbiają. Oznacza to, że z radością zjedzą Twoje ciastko, a ich kupa będzie jeszcze jaśniejsza i bardziej kolorowa !

3) Kupa jednorożca: wielobarwna kupa

Chociaż kupa jednorożca jest nieco podobna w kształcie do kupy konia, nie jest tego samego koloru. W rzeczywistości kupę jednorożca można określić jako wielobarwną: może być pastelowa, jasna lub tęczowa! Jakiekolwiek jedzenie przechodzi przez jednorożca, nie może wyjść bez dodatkowej dawki magii !

Jednorożec w bajkowym świecie

Istnieją różne kolory: niektóre jednorożce robią kupę różową i fioletową, podczas gdy inne robią kupę zieloną i niebieską ! Te odchody są tak krzykliwe, że można by pomyśleć, że narażają jednorożce na niebezpieczeństwo: widać je z daleka, przyciągają uwagę! Na szczęście deszcz sprawia, że znikają one tak szybko, jak się pojawiły.

Kupa jednorożca zwykle pachnie lepiej niż końskie łajno, zwłaszcza jeśli jednorożec jadł wcześniej tęczę. Jeśli koński nawóz pachnie trawą, to kupa jednorożca może pachnieć poranną rosą, wanilią, kwiatami, czerwonymi owocami. Niektóre nawet pachną jak cukierki ! Sprawia, że przyjemniej się sprząta, o ile w ogóle było sprzątanie, prawda 😁? Pamiętaj tylko, żeby ich nie jeść, jeśli znajdziesz je na swojej drodze! Może wyglądać dobrze, ale pamiętaj skąd pochodzi!

4) Kupa jednorożca: Pyszny cukierek !

Chociaż nie powinieneś jeść go w takiej postaci, ludzie są tak zafascynowani kupą jednorożca, że zrobili z niej smakołyki !

Niektórzy ludzie wymyślili nawet pomysły na ciastka z jednorożcem, aby pójść z ich opaskami jednorożca ! Pojawiają się również lody jednorożcowe poo-poo ! Nie chcesz wiedzieć, jak to powstało. Ale są absolutnie pyszne! Kto nie marzy o delektowaniu się dobrą jednorożcową kupą w tęczowych lodach 😜 ?

Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Twój koszyk jest obecnie pusty.

Dlaczego nie spróbować jednego z tych produktów ?

Kontynuuj zakupy