Darmowa Dostawa

10 Najlepszych Tatuaży z Jednorożcem

najlepsze tatuaże jednorożca
Streszczenie

Jednorożec ma wszystko: piękno, fantazję, magię i tajemnicę 🦄. Co więcej, jest to legendarne zwierzę występujące w wielu kulturach. Być może właśnie dlatego jest to jeden z najczęściej powtarzających się tatuaży ostatnich dziesięcioleci. Do tego stopnia, że nadal jest to trend. Z tego powodu dziś przedstawiamy najlepsze tatuaże jednorożców 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣.

Top 10: Duchowy tatuaż jednorożca

Duchowy tatuaż jednorożca

Chociaż wiemy, jak wyglądają jednorożce, w przypadku tatuaży należy wyjaśnić kilka kwestii. Po pierwsze, gdzie chcemy ją mieć, a po drugie, jak chcemy ją mieć. W kolorze? Czarne i białe? Duży? Małe i zakamuflowane? Aby się uspokoić, lepiej przyjrzyj się najlepszym tatuażom jednorożca 2022.

Top 9: Tatuaż Jednorożca Chibi

Tatuaż Jednorożca Chibi

Teraz, gdy skończyłeś artykuł i chcesz zobaczyć inne alternatywy. Wystarczy kliknąć na tatuaże dla kobiet z boku i w ten sposób połączyć różne opcje. Nawet jeśli chcesz spojrzeć na niektóre dla mężczyzn, są to najlepsze wzory tatuaży dla mężczyzn 2019. Tatuaże, które są noszone w tym roku.

Najlepszy Duży Tatuaż Jednorożca 2022

Zaczęliśmy od bestii. Z najlepszymi dużymi tatuażami jednorożca 2019. Już dawno przestaliśmy się bać tatuaży XL i mamy ich coraz więcej. W przypadku dużych tatuaży ważniejsze jest wybranie obszaru, który najlepiej pasuje do wzoru. Najlepiej poradzić się tatuażysty. To powiedziawszy, są to najlepsze duże tatuaże jednorożca 2019.

Rozpoczęliśmy najlepsze duże tatuaże jednorożców 2019 od jednego z najładniejszych. Jednorożec ten, inspirowany stylem japońskim, jest jednym z tych, które nie pozostają niezauważone. Proste pociągnięcie, ale z dużą ilością szczegółów.

Top 7: Tatuaż Jednorożca z Kolorem

Tatuaż Jednorożca z Kolorem

W prawdziwym stylu Rycerzy Zodiaku nadchodzi następny wspaniały tatuaż jednorożca. Bohaterem tatuażu jest kosmos. Elegancka sylwetka na pięknie zarysowanym tle wszechświata. Wreszcie, po jednej stronie. Zmysłowość na powierzchni skóry.

Top 6: Galaktyczny Tatuaż Jednorożca

Galaktyczny Tatuaż Jednorożca

Jeśli XXL jest tym, co lubimy, ten duży tatuaż jednorożca jest idealny. Mieści się na ramieniu cudaka i bez potrzeby używania kolorów pokazuje, że jest to imponujące dzieło.

Top 5: Tatuaż Jednorożca XXL

Tatuaż Jednorożca XXL

Na koniec tatuaż przedstawiający dużego jednorożca, nawleczony w przeszłości. Nie jest idealny, ale nikt nie jest. Liczy się przekaz: tatuaż z wytatuowanym jednorożcem. Meta-tatuaż.

Top 4: Wielokolorowy Tatuaż Jednorożca

Wielokolorowy Tatuaż Jednorożca

Na koniec zostawiamy Wam galerię zdjęć z najlepszymi tatuażami jednorożców great 2019. Te, które już widzieliśmy, a nawet więcej.

Najlepszy Mały Tatuaż Jednorożca 2022

Czy jesteś jednym z tych, którzy wolą tatuaże XS, chcesz mieć coś dyskretnego, ale zabawnego? Trafiłeś we właściwe miejsce. Nadszedł czas na najlepsze małe tatuaże jednorożców 2019. Palec u nogi, ucho, lalka, stopa... Każde miejsce jest dobre, aby ukryć jednorożca chiquai. Stwierdzenie, że są one z reguły luksusowe, wydaje się oczywiste.

Po pierwsze, ryzykowny zakład, ale skuteczny, biorąc pod uwagę wynik. Mały i ładny tatuaż jednorożca na piersi. Jemu to bardzo odpowiada, ale nam też. Śmieszny zakład dla tego, kto się z nią odważy

Top 3: Mały Tatuaż Jednorożca

Mały Tatuaż Jednorożca

Lalka od dawna jest najczęstszym miejscem wykonywania małych tatuaży. Oczywiście jednorożce mają wiele do powiedzenia w tej dziedzinie. W tym przypadku wystarczy zwykły jednorożec na polu z czterema balonami, aby stworzyć wspaniały projekt. Dziecinne i niewinne, ale tak samo wspaniałe 😃.

Top 2: Urodzinowy Tatuaż Jednorożca

Urodzinowy Tatuaż Jednorożca

Czy małe tatuaże jednorożca 2019 są warte tego, by symbolizować miłość? 😍 Wystarczy spojrzeć na ten podwójny tatuaż, aby to udowodnić. Razem od 2011 r., ale nie wiemy, czy kontynuują działalność, czy nie. Teraz skandalem są tatuaże.

Top 1: Symboliczny Tatuaż Jednorożca

Symboliczny Tatuaż Jednorożca

Zaczyna się na klatce piersiowej, a kończy na ramieniu. Również zabawny, chłodny i tylko w jednym kolorze: czarnym. Prosty projekt, który ma rozmiar centymetra, ale daje ogromną osobowość.

Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Twój koszyk jest obecnie pusty.

Dlaczego nie spróbować jednego z tych produktów ?

Kontynuuj zakupy