Darmowa Dostawa

Tęczowy Jednorożec Symbol

Tęczowy Jednorożec Symbol
Streszczenie

Słodki i kojący widok tęczy rozciągającej się na niebie zdobił plakaty w żłobkach i domach opieki, ale to naturalne zjawisko nabiera obecnie nowego, radykalnie odmiennego znaczenia.

Jednorożec z tęczą

Jednorożec również przeżywa swój własny renesans, a oba te motywy często mieszają się, tworząc obrazy, które rozprzestrzeniają się jak ogień w Internecie i innych mediach. Jeśli zastanawiasz się, jakie znaczenie mają tęcze i jednorożce, Królestwo Jednorożca przedstawia 10 najlepszych tęczowych obrazów jednorożców !

Znaczenie tęczy i jednorożców

Ten sam szczęśliwy jednorożec nabiera nieco innego znaczenia, gdy w grę wchodzą tęcze. Sformułowanie "tęcza i jednorożce" lub "tęcza, motyle i jednorożce" to sarkastyczny sposób opisywania sytuacji, która stała się kwaśna. Oczywiście można go również stosować na poważnie, gdy w nowym związku czujesz się, jakbyś chodził z głową w chmurach.

1) Tęczowy jednorożec Barbie

 Tęczowy jednorożec Barbie

2) Cekinowy tęczowy jednorożec

Cekinowy tęczowy jednorożec

3) Zaczarowany tęczowy jednorożec

Zaczarowany tęczowy jednorożec

4) Tęczowy makijaż jednorożca

Tęczowy makijaż jednorożca

5) Prawdziwy tęczowy jednorożec

Prawdziwy tęczowy jednorożec

Możesz również zobaczyć kolekcję tęczowych koszulek z jednorożcem !

6) Tęczowy wymiotujący jednorożec

Tęczowy wymiotujący jednorożec

7) Tęczowy tort z jednorożcem

Tęczowy tort z jednorożcem

8) Tęczowe lody z jednorożcem

Tęczowe lody z jednorożcem

9) Tęczowy jednorożec kawaii

Tęczowy jednorożec kawaii

10) Różowy tęczowy jednorożec

Różowy tęczowy jednorożec

Jednorożce robiące kupę w tęczy ... Dlaczego, ach dlaczego ?

Mówiąc o chmurach, w niektórych memach o jednorożcach łatwo zażartować z ponadczasowego humoru płynów ustrojowych.

Od dumnego ogiera jednorożca wymiotującego tęczą podczas lotu po zabawkowe jednorożce robiące tęcze z kolorowych cukierków - współczesna kultura nadaje humorowi związanemu z nocnikiem własny charakter, czyniąc go lekkim i puszystym.

Nie zastanawiaj się, dlaczego jednorożce puszczają tęczę, puszczając przy tym bąki - dowcip polega na zestawieniu magicznego stworzenia z obrzydliwą czynnością codzienną.

Jak doszło do powstania memów o jednorożcu i tęczy ?

tęczowy jednorożec meme

Jednorożce i tęcze były popularne osobno od końca lat 70. ubiegłego wieku, ale dopiero około 2000 roku zaczęły się mocno łączyć z naszą współczesną kulturą. Ważne punkty w ich rozwoju są następujące:

Seria "My Little Pony" z tęczowym jednorożcem

My Little Pony Tęczowy Jednorożec

Nowa seria MLP: W nowej serii obie te cechy wysunęły się na pierwszy plan dzięki dodaniu ich do głównych bohaterów. Wśród dzisiejszych fanów MLP jest wielu dorosłych, nic więc dziwnego, że niektóre z największych memów internetowych dotyczą postaci takich jak Rainbow Dash.

Postacie takie jak Lady Rainicorn z Adventure Time: Ta drugoplanowa postać z popularnego serialu dla dzieci również łączy jednorożca z tęczą.

Wyrażenia łączące tęcze, skrzydła motyla i jednorożce pojawiały się w literaturze i telewizji od lat 80. ubiegłego wieku, ale bezpośrednie wyrażenie, którego używamy obecnie, weszło do powszechnego użycia dopiero około 2004 roku.

Nie obawiaj się kupić koszulki z jednorożcem i tęczą, ponieważ mogą one mieć głębsze znaczenie.

Wiele postaci i memów ma dla fanów drugorzędną symbolikę, ale zasadnicze obrazy pozostają wolne od tych skojarzeń. Możesz swobodnie korzystać z wielu nowych rzeczy, które pojawiają się dzięki temu, że jednorożce i tęcze stały się tak modnym połączeniem.

Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Twój koszyk jest obecnie pusty.

Dlaczego nie spróbować jednego z tych produktów ?

Kontynuuj zakupy