Darmowa Dostawa

s

Polityka Prywatności

OŚWIADCZENIE O OCHRONIE PRYWATNOŚCI
----
SEKCJA 1 - GROMADZONE DANE OSOBOWE

Kiedy dokonujesz zakupu w naszym sklepie, w ramach procesu kupna i sprzedaży, zbieramy podane przez Ciebie dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres i adres e-mail.

Podczas przeglądania stron naszego sklepu automatycznie otrzymujemy również adres IP Państwa komputera, co pozwala nam uzyskać więcej szczegółów na temat używanej przez Państwa przeglądarki i systemu operacyjnego.

E-mail marketing (jeśli dotyczy): Za Państwa zgodą możemy wysyłać Państwu wiadomości e-mail dotyczące naszego sklepu, nowych produktów i innych aktualizacji.

ARTYKUŁ 2 - ZGODA

W jaki sposób uzyskujecie moją zgodę?

Kiedy podajesz nam swoje dane osobowe w celu sfinalizowania transakcji, sprawdzenia karty kredytowej, złożenia zamówienia, zaplanowania dostawy lub zwrotu zakupu, zakładamy, że wyrażasz zgodę na gromadzenie i wykorzystywanie Twoich danych wyłącznie w tym celu.

Jeśli poprosimy Cię o podanie nam Twoich danych osobowych z jakiegokolwiek innego powodu, np. w celach marketingowych, poprosimy Cię bezpośrednio o wyrażenie zgody lub umożliwimy Ci odmówienie.

JAK MOGĘ WYCOFAĆ SWOJĄ ZGODĘ?

Jeśli po wyrażeniu zgody użytkownik zmieni zdanie i nie będzie już wyrażał zgody na kontaktowanie się z nim, gromadzenie jego danych lub ich ujawnianie, może nas o tym poinformować, kontaktując się z nami pod adresem info@krolestwo-jednorozca.pl.

ARTYKUŁ 3 - UJAWNIANIE INFORMACJI

Możemy ujawnić Państwa dane osobowe, jeśli wymaga tego prawo lub jeśli naruszą Państwo nasze Warunki sprzedaży i użytkowania.

ARTYKUŁ 4 - SHOPIFY

Nasz sklep jest hostowany na Shopify Inc. Zapewniają nam platformę e-commerce, która pozwala nam sprzedawać nasze usługi i produkty.

Twoje dane są przechowywane w systemie przechowywania danych i bazach danych Shopify oraz w aplikacji ogólnego przeznaczenia Shopify. Twoje dane są przechowywane na bezpiecznym serwerze chronionym przez zaporę sieciową.

Płatność:

Jeśli dokonujesz zakupu za pośrednictwem bezpośredniej bramki płatności, w tym przypadku Shopify przechowuje informacje o Twojej karcie kredytowej. Informacje te są szyfrowane zgodnie z normą Payment Card Industry Data Security Standard (PCI-DSS). Informacje o transakcji zakupu są przechowywane tak długo, jak jest to konieczne do realizacji zamówienia. Po sfinalizowaniu zamówienia informacje o transakcji zakupu są usuwane.

Wszystkie bramki płatności bezpośrednich są zgodne ze standardem PCI-DSS, zarządzanym przez Radę Standardów Bezpieczeństwa PCI, będącą wspólnym przedsięwzięciem firm takich jak Visa, MasterCard, American Express i Discover.

Wymagania PCI-DSS zapewniają bezpieczne przetwarzanie danych kart kredytowych przez nasz sklep i jego usługodawców.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z Warunkami korzystania z serwisu Shopify tutaj lub Polityką prywatności tutaj.

ARTYKUŁ 5 - USŁUGI ŚWIADCZONE PRZEZ STRONY TRZECIE

Ogólnie rzecz biorąc, dostawcy zewnętrzni, z których usług korzystamy, będą gromadzić, wykorzystywać i ujawniać informacje o użytkowniku wyłącznie w zakresie niezbędnym do wykonywania usług, które świadczą na naszą rzecz.

Jednakże niektórzy zewnętrzni dostawcy usług, tacy jak bramy płatności i inne podmioty przetwarzające transakcje płatnicze, mają własne polityki prywatności dotyczące informacji, które musimy im przekazać w związku z transakcjami zakupu.

W odniesieniu do tych dostawców zalecamy dokładne zapoznanie się z ich polityką prywatności, aby zrozumieć, w jaki sposób będą oni traktować Państwa dane osobowe.

Należy pamiętać, że niektórzy dostawcy mogą być zlokalizowani lub posiadać zakłady w innej jurysdykcji niż Państwo lub my. W związku z tym, jeśli zdecydują się Państwo na transakcję wymagającą skorzystania z usług dostawcy zewnętrznego, Państwa dane mogą podlegać prawu jurysdykcji, w której znajduje się dostawca lub jurysdykcji, w której znajdują się jego obiekty.

Na przykład, jeśli znajdują się Państwo w Kanadzie, a Państwa transakcja jest przetwarzana przez bramę płatniczą znajdującą się w Stanach Zjednoczonych, Państwa informacje wykorzystane do sfinalizowania transakcji mogą zostać ujawnione na mocy prawa Stanów Zjednoczonych, w tym ustawy Patriot Act.

Po opuszczeniu strony naszego sklepu lub przekierowaniu na stronę lub aplikację strony trzeciej, nie podlegają już Państwo niniejszej Polityce prywatności ani Warunkom sprzedaży i korzystania z naszej strony internetowej.

Linki

Możesz zostać poproszony o opuszczenie naszej strony internetowej poprzez kliknięcie na niektóre linki na naszej stronie. Nie ponosimy odpowiedzialności za politykę prywatności tych innych stron i zalecamy dokładne zapoznanie się z ich polityką prywatności.

ARTYKUŁ 6 - BEZPIECZEŃSTWO

Aby chronić Państwa dane osobowe, podejmujemy uzasadnione środki ostrożności i stosujemy najlepsze praktyki branżowe w celu zapewnienia, że nie zostaną one utracone, przywłaszczone, udostępnione, ujawnione, zmienione lub nieodpowiednio zniszczone.

Jeśli przekażesz nam informacje o swojej karcie kredytowej, zostaną one zaszyfrowane przy użyciu protokołu bezpieczeństwa SSL i zapisane przy użyciu szyfrowania AES-256. Chociaż żadna metoda transmisji przez Internet ani przechowywania danych elektronicznych nie jest w 100% bezpieczna, przestrzegamy wszystkich wymogów standardu PCI-DSS oraz wdrażamy dodatkowe standardy, które są ogólnie przyjęte w branży.

Twój koszyk jest obecnie pusty.

Dlaczego nie spróbować jednego z tych produktów ?

Kontynuuj zakupy