Darmowa Dostawa

Żywotność Jednorożca

Żywotność Jednorożca
Streszczenie

Wszystkie legendarne stworzenia, takie jak jednorożce, żyją bardzo długo. Czasami przez stulecia. Magia, która je ożywia, utrzymuje je w zdrowiu i pozwala im oprzeć się upływowi czasu. Dla nich dzień wydaje się płynąć wolniej !

Jednorożce to magiczne i potężne bestie: potrzeba dużo czasu, aby czas odcisnął na nich swoje piętno ! Nie muszą cierpieć z powodu starości, jak wszystkie inne zwierzęta: nie mają artretyzmu, zaćmy, nie tracą zwinności ani szybkości. Czy nie chcesz być jednorożcem w następnym życiu 😃 ?

Można więc zapytać, czy jednorożce są nieśmiertelne lub ile czasu potrzeba, aby jednorożec stał się dorosły? O tym właśnie będziemy się przekonywać w tym artykule !

1) Dziecko jednorożca

Skoro jednorożce żyją tak długo, można by pomyśleć, że dorastanie zajmuje im kilka lat. I tak się dzieje! Konie są już bardzo duże w wieku 2 lat, a dorosłe rozmiary osiągają w wieku 4 lat. U niektórych ras może to trwać nawet do 8 lat.

 

Ale nawet 8 lat to nic dla jednorożca. Jednorożce mogą żyć przez wieki, więc nie mają pilnej potrzeby szybkiego dorastania! Lubią cieszyć się swoim dzieciństwem i dorastaniem, bawiąc się w trawie, przez wiele lat! Mówi się, że jednorożce osiągają pełnoletność po co najmniej 20 latach.

W dzieciństwie jednorożce mają tępy róg, często ukryty pod lśniącą grzywą. Ich rogi są mniejsze i bardziej zaokrąglone niż u osobników dorosłych. Stają się ostre i smukłe dopiero w wieku kilkunastu lat lub nawet później.

 

Oczywiście, młode jednorożce są zdolne do samodzielności na długo przed osiągnięciem dorosłości ! Ponieważ jednak żyją w stadach, są pod ochroną dorosłych jednorożców, podczas gdy one bawią się z innymi małymi jednorożcami. Życie małego jednorożca jest ekscytujące, widać, dlaczego nie chce szybko dorosnąć 😊!

2) Oczekiwana długość życia dorosłego jednorożca

Po osiągnięciu dorosłości jednorożce żyją bardzo, bardzo długo, czasami nawet do kilkuset lat. Ich potężne ciała i magia pozwalają im oprzeć się upływowi czasu. Pozostają gibkie i zwinne, prawie tak samo jak wtedy, gdy były niemowlętami !

 

Dorosłe jednorożce różnią się od młodocianych jednorożców wyglądem: ich sierść jest bielsza i jaśniejsza. Dzięki temu są bardziej widoczne, a tym samym trudniej je ukryć za krzakami lub skałami. Nadaje im również elegancji, zwłaszcza gdy się poruszają! Prawdopodobnie są najpiękniejsze w kwiecie wieku, choć nie da się zaprzeczyć, że młode jednorożce są najsłodsze ! Nie bez powodu robi się z nich zabawki, na przykład pluszowe jednorożce !

W dojrzalszym wieku te niesamowite stworzenia mogą roztaczać wokół siebie aurę mądrości, która świadczy o ich wieloletnim doświadczeniu na Ziemi. Zmiana ta jest ledwo widoczna, ale nadaje im szczególny blask.

3) Czy jednorożec nie żyje ?

To pytanie nurtuje chyba wszystkich: czy jednorożce mogą umrzeć ? Są to mityczne, piękne stworzenia o wielkiej mocy i energii. Czy umierają, gdy ich życie dobiega końca? Owszem, mogą one żyć przez wieki, ale co się potem stanie ?

 

Jak wszystkie żywe stworzenia, jednorożce nie żyją wiecznie. Choć moce Jednorożców są niezwykle potężne, przychodzi czas, kiedy ich ciała nie wytrzymują już zużycia spowodowanego upływem czasu. Nadszedł czas, aby jednorożec odnalazł spokój !

Kiedy nadchodzi ten czas, jednorożec opuszcza swoje stado i rodzinę, by przeżyć ostatnie chwile w samotności. Nikt jej nie towarzyszy, nawet członkowie najbliższej rodziny.

 

Jednorożec znajduje wtedy miejsce, w którym nie będzie niepokojony przez ludzi ani inne zwierzęta. Miejsce, które wybrała, jest miejscem, gdzie może stać się jednością z naturą, a jej piękno i czystość mogą zostać przyswojone przez ziemię. Nie wiadomo dokładnie, jak do tego doszło, ale w tym momencie jednorożec wreszcie odnajduje spokój.

4) Jednorożec zostaje w naszych sercach

Bardzo trudno jest nam pogodzić się z ich śmiercią. Myśl o tym, że tak piękne i majestatyczne stworzenie może wyginąć, jest nie do zniesienia! Mimo że śmierć jest zjawiskiem całkowicie naturalnym, jednorożce są tak potężne, że wydaje nam się, iż mogą jej uniknąć !

Jednorożce są silnie związane z naturą. Można nawet powiedzieć, że są one naturą. Kiedy jednorożec umiera, wraca na ziemię, ale ziemia jest wieczna. Nawet jeśli nie ma już ciała jednorożca, jego duch żyje nadal w skałach, roślinach i drzewach. Nadal czuwa nad ich stadem i rodziną.

 

Kiedy nadejdzie właściwy czas, powstanie w nowym ciele, giętkim i silnym, i będzie galopować wśród swoich ludzi na dzikich łąkach, jak na tym obrazie przedstawiającym jednorożca ! Jeśli uważasz, że Twój jednorożec jest nieśmiertelny, to tak będzie. Kiedy wróci do natury i ziemi, na której się urodziła, będzie żyła w Twoim sercu jeszcze przez wiele lat! A poza tym jednorożce mają średnią długość życia przekraczającą dwadzieścia ludzkich żyć, więc nie bój się, że stracisz ją zbyt wcześnie 😉 !

Nawet gdy odchodzą, jednorożce są zawsze z Tobą, w Twoim sercu i w Twoich snach: czy kiedykolwiek śniłeś o jednorożcach ? Nie zapominaj, że jednorożce są przewodnikami: nadal będziesz odczuwać ich obecność poprzez subtelne znaki, takie jak ciepło w dłoni lub delikatne uczucie na policzku (jednorożec dotykający Cię pyskiem!). To prawda, że jednorożce wracają do natury i na ziemię. Jeśli jednak kiedykolwiek poczułeś obecność jednorożca, wiesz, że jego duch pozostaje wokół ciebie, silny i życzliwy!

Aby duch jednorożca pozostał z Tobą na zawsze, kup jedną z naszych piżam Jednorożec ! Różowy i tęczowy - wszystkie te kolory to rozpoznawalny styl kawaii !

pizama-jednorozec

Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Twój koszyk jest obecnie pusty.

Dlaczego nie spróbować jednego z tych produktów ?

Kontynuuj zakupy