Darmowa Dostawa

Co Robią Jednorożce ?

Co Robią Jednorożce
Streszczenie

Jednorożce grają ze sobą w przeróżne gry, takie jak: zabawa w chowanego, bieg górski, unikanie fal i gonienie tęczy. Czasem też sprawdzają swoją siłę i umiejętności w meczu sparingowym. Jednorożce są znane ze swojego poczucia wolności, więc ma sens, że cieszą się również wszystkim, co jest radosne i ekscytujące.

Jednorożce zagrają we wszystko, co stanowi dla nich wyzwanie i daje im poczucie siły i energii. Uwielbiają się gonić i biegać po polach, zwłaszcza gdy są młode. Jeśli kiedykolwiek widziałeś bawiącego się jednorożca, zrozumiesz, jak piękne, czyste i niewinne są. Przyjrzyjmy się bliżej temu, co lubią robić nasze legendarne koniowate !

1) Znajdź ukrytego jednorożca !

Kiedy są w stadzie, te niesamowite stworzenia mają wiele sposobów na zabawę. Młode jednorożce szczególnie uwielbiają szaleć w lesie lub na łące i żerować w trawie, ale nawet starsze jednorożce uwielbiają poczucie wyzwania i przygody, które towarzyszy dobrej zabawie.

 

Jednorożce są szczególnie dobre w zabawie w chowanego ! Bardzo dobrze potrafią wtopić się w otoczenie, więc z zaskakującą łatwością potrafią zniknąć za drzewami i skałami. Ich błyszcząca sierść i lśniąca grzywa nie odstępują ich na krok, gdy wślizgują się w cień.

Jednorożec w poszukiwaniu swoich pobratymców będzie musiał dokładnie zbadać otoczenie, aby ich dostrzec. Ukrywający się jednorożec musi zgodzić się, by nie przechodzić do innych światów, inaczej gra stanie się zbyt trudna! Jednorożce mają wiele mocy: w szczególności mają ostre oczy. Ale nawet z ostrym wzrokiem, poszukujący jednorożec może długo szukać kryjówki swoich sióstr: ponieważ są one bardzo dobre w znikaniu! 😄

Jednorożce grają również w gry związane z żerowaniem, gdzie rzucają sobie wyzwanie, aby znaleźć najwięcej orzechów lub jagód. Podobnie jak w przypadku polowania na jajka wielkanocne ludzie grają, muszą się zeskrobać, aby znaleźć te skarby, z dodatkową pokusą skubania na kilka jak je podnieść.

 

Niektóre jednorożce lubią podążać za ludźmi, chowając się za każdym razem, gdy się odwrócisz. To trochę jak "One, Two, Three Suns", z tą różnicą, że aby wygrać, muszą być całkowicie ukryte. W tę grę chętniej grają starsze jednorożce, które mają wystarczająco dużo doświadczenia, by dobrze się ukryć. Jeśli mniejsze zdecydują się na zabawę, możesz być w stanie dostrzec niektóre z nich, jak próbują się ukryć. Jeśli kiedykolwiek czułeś się, jakbyś był śledzony, może to dlatego, że grałeś w grę jednorożca, nie zdając sobie z tego sprawy! 😄

Jednorożce uwielbiają wszystko, co wiąże się z ukrywaniem. Są tak dobre w znikaniu, że doskonalą się w tych grach, a to pozwala młodym ludziom ćwiczyć umiejętności, które zapewnią im bezpieczeństwo w późniejszym okresie życia.

2) Wyścigi jednorożców

Jednorożce uwielbiają też wszystko, co wiąże się z bieganiem i szybkością. Ponieważ są to niezwykle szybkie stworzenia, uwielbiają wyzwania i chętnie biegają po każdym terenie. Są one bardzo zwinne, więc nawet duże mityczne stworzenia, które żyją w górach, mogą dołączyć do tego sportu. Skaczą po ścianach klifów i przeskakują nad pęknięciami z niesamowitą prędkością i pewnością siebie, próbując wyprzedzić swoich towarzyszy.

 

Niektóre jednorożce ścigają się z innymi stworzeniami, takimi jak ptaki czy motyle, tylko dla zabawy, by je wyprzedzić. Kiedy ścigają się między sobą, traktują to bardziej poważnie, a zwycięzca jest podziwiany przez grupę. Jednorożce są tak szybkie, że prawdopodobnie nawet nie zobaczyłbyś ich podczas wyścigów: są tak zdeterminowane, aby wygrać!

Zapewne wiesz, co jedzą jednorożce: ich pożywienie obejmuje tęcze ! Mogą więc połączyć dwie swoje gry, wyścigi i żerowanie, w jedną szczególnie wymagającą grę, w której muszą łapać kawałki tęczy. Ponieważ tęcze często nie trwają zbyt długo, wymaga to od nich całej ich szybkości i mocy. Muszą ścigać się przez góry, aby znaleźć końce tęczy, gdzie kolory dotykają ziemi, a potem mogą je skubać do woli.

3) Jednorożce i morze

Nawet gdy jednorożce są same, uwielbiają się bawić. Spędzają czas na wyprawach do nowych krain i odkrywaniu wszystkiego, czego nigdy wcześniej nie widzieli, a także stawiają sobie za wyzwanie bieganie tak szybko, jak tylko potrafią.

 

Jednorożce, które mają szczęście mieszkać w pobliżu morza, mają kolejną wspaniałą grę, w którą można grać samemu lub z innymi. Kłusują wzdłuż brzegu, unikając docierania fal i starając się jak najdłużej nie wychodzić z wody. Wymaga to szybkich reakcji, ale jednorożce są tak szybkie, że czasem gra nie stanowi wystarczającego wyzwania !

Oczywiście jednorożce prawie zawsze kończą mokre, nie mogąc się oprzeć przyjemności bycia ochlapanym przez fale. Ich piękne płaszcze mienią się jak perły, a one same czasem wchodzą prosto do wody, żeby popływać, zwłaszcza jeśli dzień jest ciepły. Jednorożce mogą korzystać z wody w towarzystwie lub bez. W końcu nie można ich winić za chęć ochłodzenia się w upalny dzień!

4) Walki jednorożców

Jak wszystkie zwierzęta, jednorożce lubią czasem sprawdzić siłę innych. Jeśli kiedykolwiek widziałeś łagodne jousting Narwhals, być może widziałeś, jak to działa ! Róg jednorożca jest krótszy niż kły narwala, ale i tak może być wykorzystany do tego rodzaju zabawowej walki.

 

Jednorożce rywalizują ze sobą dotykając się rogami i sprawdzając wzajemnie swoją siłę. Ta gra jest szczególnie popularna wśród starszych jednorożców i pomaga im odnaleźć swoje miejsce w stadzie. Jednorożce bardzo rzadko robią sobie krzywdę w tych zabawach, ale jak w przypadku każdego zwierzęcia, wypadki mogą się zdarzyć, więc muszą być ostrożne i traktować się z szacunkiem.

Dla tych pięknych stworzeń życie to przede wszystkim gra i zabawa. Rywalizują ze sobą, sprawdzają swoje siły i umiejętności, a także dobrze się bawią. Gry są okazją do doskonalenia umiejętności, które wykorzystują w codziennym życiu, takich jak żerowanie czy galopowanie, i pozwalają młodym jednorożcom spróbować tych rzeczy w bezpiecznym otoczeniu.

 

Jednorożce reprezentują wolność: to zachęca je do strojenia się i cieszenia się swoim szczęściem. Jeśli kiedykolwiek będziesz miał szczęście i zobaczysz jednego z nich, który szaleje w słońcu, ciesz się chwilą! Ich gry są wyjątkowe i zapierają dech w piersiach.

Baw się w chowanego jak jednorożec !

Przekonaliśmy się wspólnie, że jednorożce nie tylko pasą się na trawie i chowają w lesie. Wręcz przeciwnie, uwielbiają gry i zabawy, same lub ze swoim stadem ! Tak jak ich historia, tak i ich życie jest absolutnie fascynujące. Po tych mitycznych stworzeniach nie spodziewalibyśmy się niczego innego !

Więc jeśli chcesz wejść w ducha jednorożców, najlepszym miejscem do rozpoczęcia jest Piżama Jednorożca ! Wygodne i stylowe, są idealne do przebywania w domu, a przede wszystkim do zabawy. Wymyśl grę Jednorożec Piżama Hide and Seek i wiele innych: puść wodze fantazji ! Wystarczy kliknąć na poniższy obrazek, aby je odkryć.

pizama-jednorozec

Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Twój koszyk jest obecnie pusty.

Dlaczego nie spróbować jednego z tych produktów ?

Kontynuuj zakupy