Darmowa Dostawa

Rysunek Narwala

Rysunek Narwala
Streszczenie

Teraz wiemy nieco więcej o narwalach, słynnych morskich jednorożcach ! Ten morski ssak jest wodnym kuzynem jednorożców, ponieważ ma róg (zwany zębem narwala lub kłem narwala) w kształcie spirali. Róg ten ma niesamowite zdolności sensoryczne (przypominające magiczne moce rogów jednorożców!). Czasami ma nawet dwa 😲!

Narwale stają się tak popularne jak jednorożce! Nie bez powodu wiele przedmiotów codziennego użytku nosi ich podobiznę.

Nadszedł czas, aby nauczyć się rysować narwala ! W wersji kawaii, tzn. jeszcze bardziej okrągłej i słodkiej. Można powiedzieć, że to dziecko narwala 😉. Na koniec zobaczymy przykład kolorowania narwala. Jeśli chcesz mieć tylko rysunek narwala do pokolorowania, możesz kliknąć bezpośrednio na ostatni czarno-biały obrazek: otworzy się obrazek narwala do wydrukowania w dużym rozmiarze !

Zanim zaczniesz ten łatwy rysunek narwala, przygotuj piórnik jednorożca, ołówek, gumkę i kartkę papieru! Jeśli jesteś gotowy, zaczynajmy !

Piórnik jednorożec

1) Jak narysować narwala ?

Aby rozpocząć rysowanie narwala kawaii, narysujemy po prostu okrągły kontur. Spraw, aby wyglądało to tak, jakbyś rysował okrąg bez zamykania go po prawej stronie. Upewnij się, że dół jest nieco bardziej płaski niż góra.

Rysunek narwala - krok 1

Przedłuż oba końce tak, jak pokazano na rysunku, prawie po linii prostej. W tym momencie powinieneś mieć coś, co wygląda jak kropla wody !

Rysunek narwala - krok 2

Przedłużaj dalej obie linie tak, aby spotkały się w sposób równoległy.

Rysunek narwala - krok 3

Od tego miejsca będziemy rysować ogon narwala ! Narysuj dwie płetwy ogona tak, jakby były liśćmi.

Rysunek ogona narwala

Teraz narysujemy oczy narwala. Narysuj dwa okrągłe okręgi na tej samej linii poziomej. Dzięki temu narwal będzie wyglądał uroczo 😍.

Rysunek narwala - krok 5

Zabierzmy się za nadzienie! Najpierw narysuj dwa małe kółka wewnątrz dużych, a następnie łuk w dolnej części. Narysuj małe kreski na części w kształcie półksiężyca u dołu oczu. Następnie wypełnij oczy ołówkiem w sposób pokazany na rysunku. I ostatni krok: dodaj rzęsę do każdego oka, aby uczynić je jeszcze bardziej słodkim !

Rysunek narwala - krok 6

Dodaj dwie małe brwi w kształcie łuku, tuż nad oczami ! Wykonaj ostatni łuk poniżej i pośrodku oczu, aby utworzyć usta 😊.

Rysunek narwala - krok 7

Teraz narysuj brzuch narwala za pomocą zakrzywionej linii, tak jak pokazano na rysunku.

Rysunek narwala - krok 8

A teraz płetwy narwala ! Dla prawej płetwy (lewej płetwy z punktu widzenia narwala) narysuj dwie zakrzywione linie w prawym dolnym rogu oka, które spotykają się w zaokrąglony sposób. Drugą płetwę narysuj od strony ciała, nieco krótszą niż druga, ponieważ jest ona częściowo ukryta ze względu na perspektywę.

Rysunek narwala - krok 9

Dodaj małe serduszko ❤ na prawej klapce !

Rysunek narwala - krok 10

Zbliżamy się do końca: musimy jeszcze narysować róg narwala! Zacznij od narysowania małego łuku na czole. Następnie z każdego końca narysuj dwie proste linie, które stykają się po przekątnej, tworząc stożek. Aby utworzyć kształt spirali, narysuj trzy łuki wewnątrz rogu.

Rysunek narwala - krok 11

Usuń część, która jest teraz zasłonięta przez róg. Ostatnie szlify: dodaj bąbelki na wierzchu narwala ! Brawo, teraz już wiesz, jak narysować narwala kawaii! Jeśli nie narysowałeś obrazka, a chcesz go wydrukować, możesz kliknąć na obrazek.

Rysunek narwala - krok 12

2) Kolorowanie Narwala

Najwyższy czas pokolorować narwala ! Tym razem nie będziemy używać tęczowych kolorów, jak w przypadku jednorożców (chociaż... róbcie, jak chcecie 😉 ). Zamiast tego wybierzemy kolory ryb: głównie niebieski. Możesz na przykład użyć 3 różnych błękitów i różu, aby pokolorować małe serduszko i dolną część oczu, tak jak na rysunku narwala w kolorach poniżej !

Obraz Jednorożec Rysunek

Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście! Jeśli lubisz narwale, w naszym sklepie znajdziesz mnóstwo pluszaków narwali. Duże i małe, niebieskie i różnokolorowe: pokochasz je wszystkie ! 

jednorozec-pluszak

Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich publikacją.

Twój koszyk jest obecnie pusty.

Dlaczego nie spróbować jednego z tych produktów ?

Kontynuuj zakupy